Kaip tai veikia?


Efektyvi technologija

Viskas paremta švelnių elektros impulsų terapija (TENS), naudojant elektrodus. Myolito sukurti stimuliuojantys elektros srovės impulsai perduodami iš elektrodų į odos nervų skaidulas. Skausmo sumažėjimas juntamas jau stimuliacijos pradžioje bei po 30 minučių.

Efektyvi technologija

Paprastas naudojimas

Paprastas naudojimas

Paruošti Myolito naudojimui trunka 2 minutes. Ir kelis paspaudimus. Myolito sukurtas taip, kad juo galėtų naudotis kiekvienas. Prie Myolito yra ir lietuviška vartotojo instrukcija. Kaip naudotis taip pat galime paaiškinti telefonu.


Tinka daugeliui skausmų malšinti

Myolito tinka daugeliui skausmų malšinti. Prietaisas padeda esant nugaros, kaklo, sprando, krūtinės, juosmens, raumenų, fantominiams, randų, artrito, lūžių ar neuralgijų sukeltiems skausmams.

Tinka daugeliui skausmų malšinti

Myolito platus panaudojimas

Plačiai naudojamas gydytojų ligoninėse reabilitacijos skyriuose bei sanatorijose

Myolito technologija naudojama daugelyje ligoninių, kuriose yra reabilitacijos skyriai. Myolito - tai prietaisas namų vartotojams. Ligoninėms siūlome profesionalų TENS prietaisą Myobravo. Myolito - tiesiog supaprastinta MyoBravo versija.


Komfortas dėl natūralių endorfinų

Naudojant tam tikras prietaiso programas, išsiskiria natūralūs endorfinai, kurie leidžia jums pajusti komfortą. Taigi, prietaisas ne tik nuima skausmą, tačiau ir suteikia komforto jausmą.

Myolito suteikia komfortą

Protinga kaina

Protinga kaina

Myolito prietaisą galite naudoti labai ilgai. Jums nebereikės pirkti nuskausminamųjų. Taigi, kuo ilgesnį laiką naudosite Myolito - tuo daugiau sutaupysite. Todėl Myolito kaina - protinga kaina.